Popis
Tento ručně vázaný návazec je osazen trojháčkem GT-41 a podvodním splávkem UNI CAT Rattle Lifter, který nadlehčuje nástrahu a vytváří zvukový efekt pro zvýšení šance na záběr.
Kuličkový obratlík z nerezové oceli zajišťuje hladký chod a návazcový materiál UNI CAT Knock Out Leader poskytuje vysokou odolnost proti oděru. Tento návazec je vhodný zejména pro lov s chomáči rousnic.
Vlastnosti:
- Trojháček GT-41 (velikost 2/0, nebo 3/0)
- Podvodní splávek UNI CAT Rattle Lifter (hmotnost 20 g, nebo 30 g)
- Kuličkový obratlík z nerezové oceli
- Materiál návazce odolný proti oděru
- Ideální pro lov s chomáči rousnic
- Ruční vázání
Technické údaje:
- Délka návazce: 200 cm
- Nosnost: 95, nebo 105 kg
| Délka | 200 cm |
| Hmotnost | 30 g |
| Nosnost | 105 g |
| Počet kusů | 1 |
| Velikost háčku | 3/0 |
| Výrobce | UNI CAT |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ háčku | S protihrotem |
| Druh háčku | Trojháček |
Parametry





