Popis
Sasori Tele Float jsou lehké, kompaktní pruty pro lov splávkem.
Vyrobené z velmi silných a pružných blanků, zakončené korkovou rukojetí. Skvělá volba pro rybáře, kteří se zaměřují na bílou rybu.
| Výrobce | MIKADO |
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 336 g |
| Počet dílů | 7 |
| Transp. délka | 0,76 m |
| Zátěž | 30 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





