Popis
Velmi atraktivní série prutů pro začínající rybáře.
Blanky Sasori Spin jsou lehké a překvapivě silné, s délkou 240 a 270 cm a odhozovou zátěží do 30 a 50 gramů. Určeno pro lov všech druhů dravců, pomocí různých nástrah.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 250 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,39 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 50 g |
Parametry





