Popis
True Fighter je skvělý prut na říční dravce, zejména pro boleny, štiky a rekordní jelce. Je rychlý a odolný, umožňuje účinně nahodit nástrahu, zatímco spousta volné energie umožňuje zásek a zdolání rekordních ryb.
| Délka | 2,85 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 156 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,46 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 28 g |
Parametry





