Popis
Pruty ADVENTURE II jsou ideální volbou pro začínající rybáře.
Jsou pevné, spolehlivé a tato řada zahrnuje různé typy prutů pro různé styly rybolovu. Pokud chcete začít s rybařením, ADVENTURE II je ta správná volba!
- Pevné a spolehlivé blanky ze sklolaminátového kompozitu
- Vodící očka z nerezové oceli
- K dispozici ve 2dílné a 3dílné verzi
- Testovací křivka 3 lb
| Výrobce | MITCHELL |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





