Popis
Trython Carp jsou vysoce kvalitní kaprové pruty se štíhlým karbonovým blankem.
Velmi rychlý, lehký a zároveň extrémně pevný. Dokončeno osvědčeným sedlem navijáku DPS a očky SIC. Délky 12 a 13 stop se navádecím očkem 50 mm.
| Výrobce | MIKADO |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 364 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





