Popis
UV II Heavy je těžší verze prutů založená na osvědčených prutech Ultraviolet.
Nyní ve štíhlejší a moderní verzi. Ideální volba na řeky a velké vody, kde vám blank s vylepšeným umístěním oček umožní lovit na větší vzdálenosti.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 240 g |
| Počet dílů | 3+5 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 120 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





