Popis
Pruty určené pro lov silných a velkých dravců s většími nástrahami.
Dynamické blanky umožňují nahazovat velké nástrahy a obrovská rezervní síla v rukojeti zaručuje spolehlivé náhozy za všech podmínek.
| Délka | 2,45 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 234 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 125 g |
Parametry





