Popis
Série prutů s dlouhou, celokarbonovou špičkou, která umožňuje zaregistrovat každý záběr.
Tenký blank s rychlou akcí a karbonovým sedlem navijáku SKSS dělají pruty velmi lehkými a citlivými. Určené pro lov okounů s měkkými nástrahami.
| Délka | 2,08 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 89 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,08 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 7 g |
Parametry





