Popis
Nejsilnější varianta teleskopického přívlačového prutu ze série Sasori.
Blank určený pro větší dravce a těžké nástrahy. Špička ze skelných vláken poskytuje dodatečnou flexibilitu a odolnost proti poškození.
| Výrobce | MIKADO |
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 208 g |
| Počet dílů | 6 |
| Transp. délka | 0,61 m |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





