Popis
Bixlite Fast Spin je řada rychlých a citlivých vláčecích prutů s velmi univerzálním spektrem použití.
V rámci této nabídky najdete pruty, které nikdy předtím nebyly v tak skvělé cenové relaci.
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 127 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,28 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 25 g |
Parametry





