Popis
Bixlite Light Spin je lehký prut.
Blank je z uhlíkových vláken, zarámovaného navijáku a lehkých oček SiC. BIXLITE je skvělý pro lov okounů a pstruhů.
| Délka | 1,98 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 75 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,08 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 7 g |
Parametry





