Popis
Canal Feeder je řada velmi lehkých feederových prutů, které jsou ideální pro opatrně beroucí ryby ve stojatých a pomalu tekoucích kanálech.
Vyrobený z odolného karbonu 24T s opravdu hlubokým průhybem.
| Délka | 3,5 m |
| Hmotnost | 190 g |
| Počet dílů | 3+2 |
| Počet oček | 14 |
| Transp. délka | 1,23 m |
| Výrobce | MIKADO |
| Zátěž | 70 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





