Popis
Ocean Tribes Jig je prut vhodný na vertikální přívlač s velkými nástrahami.
Tribes je série prutů pro mořskou přívlač určená zejména na tresky nebo sea basse. Neztratí se, ale ani při běžné přívlači na jezerech nebo řekách. Blank japonské výroby z HMC uhlíku je osazený FUJI K očky. Dokonale vyvážený, odolný, ale zároveň vysoce citlivý. Ergonomická EVA rukojeť pro pohodlné držení. Blank je ve spodní části zpevněn karbonovým opletem XMesh.
| Délka | 1,9 m |
| Hmotnost | 160 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,38 m |
| Výrobce | GUNKI |
| Zátěž | 160 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





