Popis
Pruty určené především k lovu s method feederovým krmítkem.
Mají parabolickou akci, která umožňuje zdolávání velkých ryb a kaprů. Zároveň snižuje riziko jejich ztráty při zdolávání. Konstrukce blanku je uzpůsobena dalekým a přesným náhozům. Blank je vyroben z HMC uhlíku a osazen SIC očky. Ergonomická minimalistická rukojeť v kombinaci s příjemným materiálem EVA. Protiskluzová koncovka pro daleké hody.
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 202 g |
| Počet dílů | 2+3 |
| Transp. délka | 1,7 m |
| Výrobce | SENSAS |
| Zátěž | 90 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





