Popis
Přívlačové pruty Sweepfire Jiggerspin se vyznačují výraznou špičkovou akcí.
Malá očka na špičce jsou vyrobena pro použití s pletenými šňůrami a podporují rychlou akci blanku.
Ideálně se hodí pro lov s gumovými nástrahami a twistery na okouny, candáty a štiky
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 5-25 g |
Parametry





