Popis
Jigové pruty za vynikající cenu.
Velmi lehké a obzvláště rychlé blanky těchto klasických jigových prutů jsou osazeny o něco menšími očky pro lepší citlivost a pro použití s tenkými pletenými šňůrami. Akce nástrahy, kontakt se dnem a dokonce i jemné záběry se přenášejí přímo k rukojeti a k rybáři.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 160 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,39 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 28 g |
Parametry





