Popis
Řada univerzálních feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami, za top cenu!
Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z kvalitního grafitu IM6 a mají středně rychlou akci.
Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci a čtyřmi výměnnými špičkami s různou tvrdostí. Díky rozsahu nabízených špiček, jste připraveni na jakou situaci a druh lovené ryby.
Souhrn špiček dodávaných k prutu: žlutá – nejtužší, oranžová – střední tuhost, červená – jemná, zelená ultra jemná. Prut je osazen kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a má ergonomické DPS grafitové sedlo.
Specifikace:
- Délka: 12 ft (3,6 m)
- Zátěž: do 90 g
- Transportní délka: 125 cm
- Hmotnost: 232 g
- Počet dílů: 3+4
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 232 g |
| Počet dílů | 3+4 |
| Počet oček | 13 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Výrobce | GIANTS FISHING |
| Zátěž | 90 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





