Popis
Prut IMPACT MX Match je univerzální prut pro lov na plavanou.
Má příjemnou progresivní akci, která umožňuje daleké náhozy s lehkými splávky. Je vybaven lehkými očky z nerezové oceli a silným sedlem navijáku DPS pro pevné zajištění navijáku. Prut je dodáván v látkovém obalu.
- Blank s progresivní akcí z uhlíkového kompozitního materiálu
- Lehká očka z nerezové oceli
- Sedlo navijáku DPS
- Rukojeť z kombinace korku + EVA materiálu
- 3 díly
- Dodává se v látkovém obalu
| Délka | 3,66 m |
| Hmotnost | 230 g |
| Výrobce | MITCHELL |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 12 |
| Transp. délka | 1,22 m |
| Zátěž | 10-30 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





