Popis
Sady Catch Pro jsou určeny pro začínající rybáře, kteří hledají sadu připravenou k rybolovu.
Pruty jsou vyrobeny ze silných skelných vláken. Navijáky jsou vyrobeny z grafitového materiálu a cívky jsou již navinuty silným vlascem. Ideální pro každého, kdo chce začít s rybařením.
- Silný blank ze skelných vláken
- Pevná očka
- Naviják vyrobený z grafitového materiálu
- 1 ložisko
- Včetně navinutého silného vlasce
- Ideální pro začínající rybáře
| Délka | 3,30 m |
| Hmotnost | 0,300 |
| Výrobce | MITCHELL |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 0,66 m |
| Zátěž | 2-12 g |
| Druh rybolovu | Kaprařina, Přívlač |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





