Popis
Tyto pruty s medium-fast akcí, jsou navržené s ohledem na všestranného lovce dravců a zvládají tvrdé i měkké nástrahy pro širokou škálu dravců.
Pokud si chcete pro vaše chytání okounů, candátů a štik se středními nástrahami vybrat pouze jeden prut, Powershad bude těžko překonatelný. Srdcem všech prutů Powershad jsou medium-fast blanky, ideální pro širokou škálu různých nástrah a stylů rybolovu. Citlivý design přenáší elektrizující pocit i z toho nejjemnějšího záběru. Prut má ale zároveň dostatečnou silovou rezervu na zdolávání i zásek.
Vlastnosti:
- Sedlo: Seaguide® XVS
- Očka: prémiová Seaguide® SXOHLSG
- Blank: 24/30 tonne High Performance Carbon
- Dělená rukojeť z prémiové EVA
- Držák nástrahy: Seaguide® Dhook
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 150 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,41 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Pěnová (EVA) |
| Výrobce | WESTIN |
| Zátěž | 40 g |
Parametry





