Popis
Řada prutů Defender II představuje neuvěřitelnou užitnou hodnotu a bude vyhovovat každému začínajícímu nebo středně pokročilému kapraři, který potřebuje dobrý poměr ceny a výkonu.
Teleskopické pruty se skvěle hodí pro snadné skladování a uložení v autě pro rychlé neplánované výpravy, když se naskytne příležitost.
Parametry:
- Sedlo navijáku DPS
- Dolní rukojeť z vysoce kvalitní smršťovačky
- Lehká očka LS SIC
- Matný přírodní karbonový povrch
- Nylonový klip na vlasec
- Tenký, ale výkonný blank z uhlíkového kompozitu
- Decentní design
| Výrobce | JRC |
| Délka | 3,6 m |
| Počet dílů | 7 |
| Počet oček | 5 |
| Transp. délka | 0,99 m |
| Zátěž | 3 lb |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





