Popis
Fish combo pro malé i velké začátečníky.
Pokrývá celé spektrum pro začátečníky. Zebco Fish Combo je dvoudílný prut osazený navijákem s monofilním vlascem. Tato kombinace umožňuje začátečníkům užít si jakoukoli formu rybolovu, ať už lov dravců s měkkými nástrahami, woblery, rotačkami či plandavkami, nebo lov na plavanou – stačí si vybrat oblíbenou barvu a vyrazit k vodě. Rybářská zábava pro malé i velké. K dispozici ve třech barvách. Naviják je namotán vlascem 180 m / 0,20 mm.
| Délka | 1,6 m |
| Druh rybolovu | Plavaná, Přívlač |
| Hmotnost | 287 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 5 |
| Transp. délka | 0,86 m |
| Výrobce | ZEBCO |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





