Popis
Třídílný prut, určený pro klasický lov kaprů na položenou.
Je vyroben s použitím vláken ExHRC60 carbon, čímž získá dostatečnou pružnost a zvýšenou odolnost. Kvalitní zpracování blanku i všech detailů převyšuje obvyklý standard v této kategorii. Parabolická akce zajišťuje požitek při zdolávání ryb menších i větších velikostí. I přes neskutečně příznivou cenu nabízí tento prut solidní výkon blanku při nahazování a maximální odolnost a spolehlivost ve všech situacích, prověřenou tisíci spokojených zákazníků.
| Výrobce | MIVARDI |
| Délka prutů | 13 ft (3,9 m/3,96 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 450 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,37 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





