Popis
Řada nesoucí označení Revolve je synonymem kvality a spolehlivosti za přijatelnou cenu.
Elegantní 3- dílný prut Revolve 12ft 3lb plynule doplňuje zbytek řady. Ideální pro rybáře, kteří chtějí výhody 12ft prutu, ale v kompaktnějších transportních rozměrech.
Vlastnosti:
- 3-dílný prut (transportní délka je 125 cm)
- Karbon s nízkým obsahem pryskyřice
- Lehká minima očka
- 16 mm keramické koncové očko proti zamotání
- 50 mm naváděcí očko
- Vysoce kvalitní 18 mm černé sedlo navijáku
- Kousek nad sedlem oplet z 3k karbonu jako designový prvek
- Povrch v matně černém provedení
- Rukojeť ze smršťovací fólie s malým rozšířeným úchopem
| Výrobce | AVID CARP |
| Délka | 3,7 m |
| Hmotnost | 370 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Zátěž | 1,36 kg |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





