Popis
Špičkový rybářský prut na lov kaprů Made in UK – Daiwa Basia X45X Carp
Již na první pohled použité komponenty a technologie naznačují mimořádný standard kvality – materiál z uhlíkových vláken HVF je obohacen o nanočástice technologií nanoplus, což vede k výrobě rychlých, lehkých a zároveň velmi odolných blanků. Díky technologii X45X jsou tyto pruty mimořádně odolné proti kroucení a díky novému způsobu zpracování mají i jedinečný vzhled povrchu blanku.
Exkluzivní technologie V-Joint Alpha v místě spoje byla dále vylepšena použitím ještě sofistikovanějšího materiálu z uhlíkových vláken BIAS – spoje jsou tenčí a jejich robustnost se zvýšila až o 10 %. Zmenšený průměr materiálu v místě spoje dále zlepšuje křivku ohybu při nahazování a při souboji s rybou. Prémiové sedlo navijáku ALPS ARD je vyrobeno z prvotřídního hliníkového materiálu a díky dvojitému závitu permanentně zajišťuje váš naviják.
Extrémně lehká očka TDG od společnosti Seaguide s adamaniovou povrchovou úpravou podporují rychlý návrat prutu do původní pozice a dodávají mu také prestižní vzhled. Pruty jsou skutečnými nahazovacími stroji, které umožňují dosáhnout neuvěřitelných nahazovacích vzdáleností.
Čtyři modely s délkou 12ft a 13ft a testovací křivkou 3.25lbs a 3.75lbs nenechají žádné přání při lovu na velké vzdálenosti nesplněné. Řadu kaprových prutů Basia X45X doplňují 12ft modely Spod a Marker. Jsou vybaveny prvotřídní rukojetí z japonské smršťovačky.
Vlastnosti:
- Uhlíkový blank HVF® Nanoplus
- Konstrukce uhlíkových vláken X45X®
- Spoj V-Joint® Alpha spigot
- Kvalitní rukojeť ze smršťovačky
- Hliníkové sedlo navijáku ALPS® s dvojitou maticí
- Očka Seaguide® TDG
| Výrobce | DAIWA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | Ostatní |
| Hmotnost | 360 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,88 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
Parametry





