Popis
Rybářské Pruty Daiwa Crossfire Jiggerspin
Pruty Crossfire Jiggerspin lze rozpoznat podle jejich menších oček a špičkové akci. Jsou dokonale vyvinuty na lehčí lov s gumovými nástrahami a pletenými šňůrami, stejně jako na dropshot a lov s montážemi Carolina nebo Texas
| Délka | 2,70 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 180 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,40 m |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 8-35 g |
Parametry





