Popis
Detailní popis produktu
Prodloužená verze útočného nože UTON vz. 75, která byla vyvinuta ve spolupráci s aktivními zálohami AČR.
- střenka je vyrobena z vysoce kvalitní tvrzené pryže pro pohodlný úchop, pevné držení a bezpečné použití.
- čepel je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli (AISI 420) o tvrdosti 53 až 55 HRC
- součástí nože je pilka, pilník a šňůrka paracord
- dodává se v černém koženém pouzdře
Technické parametry:
| Celková délka: | 26,8 cm |
| Délka čepele: | 15,8 cm |
| Střenka: | tvrzená pryž |
| Čepel: | nerezová ocel 420 – 55HRC |
| Hmotnost: | 365 g |
Obsah balení:
- Bodák UTON AZ
- černé kožené pouzdro s příslušenstvím (pilka, pilník, para šňůra)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594500120372 |
| Délka nože: | 250 – 350 mm |
| Ostří čepele: | hladké |





