Popis
Detailní popis produktu
Věrná replika legendárního samopalu MP40 na ocelové BB broky ráže 4,5 mm, s mechanismem na bombičky CO2 12g, je vhodnou volbou k rekreační destruktivní střelbě pro Váš volný čas.
- sklopná kovová pažba (celková délka zbraně 62 cm / 83 cm)
- celokovová konstrukce zbraně s umělým zestařením pro realističtější vzhled
- kovový rám zbraně je uzavřen do ABS plastové kapotáže
- kapacita zásobníku: 50 BB broků (možnost střelby dávkou)
- pohon 2x bombička CO2 12 g
- iniciace bombičky stisknutím spouště
- pojistka proti nechtěnému výstřelu
- přepínač pro režim střelby dávkou a jednotlivými ranami
- systém BlowBack pro realističtější efekt střelby (pohyb závěru při střelbě)
Technické parametry:
| Typ mechanismu: | CO2 |
| Kalibr: | 4,5 mm |
| Úsťová rychlost: | 140 m/s |
| Střelivo: | ocelové BB broky 4,5 mm |
| Kapacita zásobníku: | 50 |
| Celková délka: | 62 cm / 83 cm |
| Hmotnost: | 3500 g |
Obsah balení:
- Legends MP40 GLE (German Legacy Edition)
- zásobník
- imbusový klíč
- návod se záručním listem
- kartonová krabice
Přidáním zboží do košíku prohlašujete, že jste osoba starší 18 let !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CO2 samopaly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |





