Popis
Pruty REACT představují prémiovou řadu roztažitelných 2-dílných 10ft prutů, pečlivě vyrobených pro rybáře, kteří preferují kratší pruty s kompaktní transportní velikostí.
Díky lehkým a citlivým 1k blankům s parabolickou akcí vynikají tyto pruty především při zdolávání a při rybaření z lodi. Kromě použití na krátké vzdálenosti a do lodí jsou oba modely navrženy tak, aby splňovaly požadavky na přesné nahazování. Řada obsahuje dva modely: 10ft 3lb prut, který nabízí měkčí a intenzivnější zážitek ze zdolávání, a 10ft 3,5lb model ideální pro ty, kteří vyžadují prut s tuhou páteří pro delší náhozy, těžší olova nebo vytahování ryb z vázek. Pruty se mohou pochlubit prémiovými doplňky a jemnou nenápadnou grafikou, což dohromady tvoří pěkný vkusný prut.
- K dispozici ve dvou modelech – 10ft 3 lb a 10ft 3,5 lb
- 10ft 2-dílný (transportní délka je pouhých 127 cm)
- 1K karbonový oplet
- Očka American Tackle Ti-Forged Air (50 mm – 16 mm)
- 16 mm keramické koncové očko proti zamotání
- Sedlo navijáku Fuji 18mm DPS v kouřové barvě
- Rukojeť ze smrštovačky s rozšířeným koncem
- Kuželová koncovka v kouřově šedé barvě (gunsmoke)
- Decentní grafika
| Výrobce | AVID CARP |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





