Popis
Teleskopický prut pro lov kaprů.
Disponuje velmi kvalitní akcí s parabolickou křivkou a zároveň dostatečnou rychlostí a výkonem pro nahazování. To vše při odolnosti srovnatelné s dělenými pruty. Díky minimální transportní délce může být snadno připevněn i ke kaprařským batohům. Představuje dokonalé řešení, pokud potřebujete minimalizovat rozměry přepravovaných zavazadel, například při pěším transportu zarostlým terénem.
| Výrobce | MIVARDI |
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 400 g |
| Počet dílů | 6 |
| Počet oček | 5 |
| Transp. délka | 1,02 m |
| Zátěž | 3,5 lb |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





