Popis
BASE-X FEEDER Pruty The Base-X Feeder jsou vskutku silné feederové pruty se skvělým poměrem cena/výkon.
Ideální pro začátečníky a příležitostné rybáře. Dodávají se se dvěma špičkami.
• Tenký a silný sklolaminátový blank
• Kvalitní DPS sedlo navijáku
• Odolná EVA rukojeť
• Kvalitní očka
• Včetně dvou špiček
• Dodávány v látkovém obalu
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 350 g |
| Počet dílů | 3 |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 90 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





