Popis
Pruty z řady SYMBOL jsou doslova symbolem skloubení spolehlivých, neúnavných "pracantů" a velmi příznivé ceny. Totéž platí i o novince mezi matchovými pruty s příznačným názvem SYMBOL Match.
Jde o velmi elegantní prut navržený v černo hnědé barvě, typické pro tuto řadu. Navzdory své cenovce je schopen kvalitou přeskočit i pruty z vyšších cenových pater. Matný strukturovaný blank s parabolickou akcí v sobě ukrývá dostatek síly na to, aby si poradil i s většími rybami, díky kterým splávek zmizí pod vodní hladinou. Blank spolu s přesným rozmístěním odlehčených oček garantují dokonalé tlumení výpadů zdolávaných ryb, což je při této jemné technice klíčovým faktorem úspěchu. Masivní rukojeť prutu je vyrobena kompletně z dvou typů EVA pěny- hnědé a na konci černé barvy. Díky tomu se během lovu velmi příjemně drží a usnadňuje manipulaci s prutem. Decentní černá grafika dotváří povedený vizuál tohoto prutu, ve kterém rozhodně najdete vynikající poměr ceny a výkonu.
Technické parametry:
Model: 390cm / 40g /
Počet dílů: 3
Průměr blanku nad rukojetí: 14 mm
Počet oček: 13
Transportní délka: 135 cm
Hmotnost: 190g
Rukojeť: EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 53cm
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 190 g |
| Výrobce | DELPHIN |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 13 |
| Transp. délka | 1,35 m |
| Zátěž | 40 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





