Popis
Tak jako všechny produkty z řady Queen, i tento prut je určen speciálně pro něžné pohlaví. Konkrétně pro ty dámy, které mají v oblibě zejména lov na feeder. Navržen je v přitažlivé růžové barvě v kombinaci se zlatými a černými prvky.
Základem je ověřený štíhlý blank s parabolickou akcí a výbornými mechanickými vlastnostmi. Celá rukojeť je potažena EVA pěnou, která je velmi příjemná na dotek i ve studeném zimním počasí. Navíc je navržena v barevné dvojkombinaci růžové s černou, což vytváří vizuálně velmi pěkný prvek. Rukojeť je v jednom místě ergonomicky zúžená a ukončena je vkusným hliníkovým prvkem růžové barvy s logem. Díky citlivým špičkám, které jsou s prutem dodávány, vám neunikne ani ten nejjemnější záběr od malých ryb. Blank je osazen kvalitními a lehkými SIC očky, které nevytvářejí žádné nadbytečné tření a odpor při průchodu vlasce. V základu je prut dodáván se 1. karbonovou (Heavy) a 2. CarbonGlass (Light, Medium) špičkami.
Feederové pruty QUEEN nebudou jen ozdobou každé rybářky, ale také plnohodnotným pomocníkem při lovu.
- Průměr blanku nad rukojetí: 12,5mm
- Počet oček (prut + špička): 6+5
- Rukojeť: EVA pěna
- Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 42cm
- Špičky: CarbonGlass – Light, Medium
Carbon – Heavy
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 11 |
| Výrobce | DELPHIN |
| Zátěž | 100 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Transportní délka | 115 cm |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





