Popis
Power Game, pruty navržené pro velké návnady, dokonale vyvážené pro optimální pocit s rychlou a výkonnou akcí, pro bezpečné zvládání středně těžkých až těžkých návnad a větších ryb bez tahání háčku nebo přetržení vlasce.
Plná zadní rukojeť pro pohodlí. Optimální pro velké návnady, návnady na plavání, přívlačové návnady, kluzáky a jerkové návnady
- Japonský blank z 30T Toray uhlíku
- Očka Seaguide CCS z nerezové oceli se SIN kroužky
- prut určený na multiplikátor
| Délka | 2,59 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 211 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,38 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 130 g |
Parametry





