Popis
Perfect Passion Spin 2,40 m se perfektně hodí pro přívlač a trolling při lovu sumců z lodi.
Citlivá špička přenáší chod nástrahy až do ruky rybáře a silový power blank s vrhací zátěží 50–190 g umožňuje nasazení širokého spektra velkých nástrah a také dobré náhozy s velkými třpytkami i lehčími umělými nástrahami, jako jsou wobblery a gumové rybky, které je pak možné s citem prezentovat v blízkosti břehů přesně sumcům před tlamami. Srdcem každého prutu Perfect Passion je blank vyrobený ze 100% uhlíkových vláken IM6. Blank je kombinován s novým C.G. Grip Systémem – obzvláště pohodlným držadlem, které je složeno ze dvou různých plastových komponentů, které zajišťují bezpečné a protiskluzové držení při dlouhých bojích, a to i v mokrých rukou!
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 350 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,2 m |
| Výrobce | BLACK CAT |
| Zátěž | 190 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





