Popis
Spombový prut který je určen pro kapraře, kteří potřebují zakrmovat na delší vzdálenosti.
Prut je postaven na robustním grafitovém blanku, v čistě černě matném designu.
Tento prut se nezalekne ani plně naložené raketě. Kvalitní sedlo a konické zakončení rukojeti, díky které máte prut pevně v rukou. Prut je osazen šesti SIC keramickými očky.
Délka: 3.60m ( 12ft )
Počet dílů: 2
Akce: 5.00lb
Transportní délka: 188cm
Váha prutu: 484g
| Výrobce | GIANTS FISHING |
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 484 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,88 m |
| Zátěž | 5 lb |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
Parametry





