Popis
Vyrobený z jemného štíhlého blanku pro lov s lehkými krmítky nebo olovy na komerčních revírech.
- K dostání ve dvou délkách 9 ft a 10 ft
- Neuvěřitelná rychlost zastavení blanku při náhozu
- Blank vyrobený z vysoce modulovaného uhlíku pro lepší akci při zdolávaní
- Dvoudílné provedení prutu s díly stejné délky
- Složená délka 9ft – 140cm, 10ft – 156cm,
- Očka Fuji Alconite K-Series pro ještě lepší vlastnosti
- Extrémně štíhlý a lehký blank vyrobený z Japonského uhlíku
- Hmotnost: 9ft – 115g, 10ft – 134g
- Dodáván se dvěma 2,4 mm uhlíkovými špičkami (1oz a 2oz)
- Blank zakončený ovinem matnou páskou
- Unikátní tvar rukojeti s plochou horní stranou
- Rukojeť složená EVA a kvalitního korku
- Sedlo navijáků Fuji IPS
- Dodáván v ochranném rukávu
-
Commercial Bomb Špičky
- Průměr 2,4 mm
- Kompatibilní s pruty Commercial Bomb i Feeder rods
- Menší očka ideální pro lov olovy a lehkými krmítky
- Očka Fuji Alconite K-Series guides
- Malý barevný proužek
- K dostání v provedeních 1oz, 1.5oz, 2.0oz
| Délka | 9 ft |
| Hmotnost | 115 g |
| Počet dílů | 2 |
| Výrobce | MATRIX |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Transportní délka | 1,4 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Light (0-50 g) |
Parametry





