Popis
XK-BONE PRO je sportovní a elegantní serie prutů na rychlém uhlíkovém blanku, osazené kvalitními očky SIC a dělenou rukojetí.
XK-BONE PRO Shad je určený pro lehký až středně těžký lov candátů s gumovými nástrahami a ke klasické přívlači a chytání okounů,štik a bolenů. Rychlý uhlíkový blank zajišťuje optimální vedení nástrahy a okamžité rozpoznání záběru.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 1,4 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 44 g |
Parametry





