Popis
Prut má super tenký vysoce modulární uhlíkový blank a sedlo navijáku Black Anodise Inspire.
- Velmi tenký blank z HM uhlíku
- Prvotřídní 50mm SIC očka (mimo 10ft model)
- 16mm špičkové očko zabraňující zamotání
- Černě eloxované sedlo navijáku
- Dělená rukojeť
- Zdolávací /nahazovací AR-XD akce
- K dispozici i model Spod & Marker
| Výrobce | PROLOGIC |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,25 lb |
| Hmotnost | 340 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Výrobce | Prologic |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





