Popis
Praktický kaprový prut vhodný například pro lov z lodi, vyvážku či lov na krátké vzdálenosti.
Korková rukojeť je velmi příjemná vruce a dodává prutu elegantní vzhled. Samozřejmostí jsou kvalitní SIC očka. Modely 2,75 lb mají první očko o velikosti 25 mm a modely 3,00 lb mají první očko o velikosti 30 mm.
Uhlíkový blank lisovaný pod tlakem 25 tun
Kvalitní SIC očka ( 7 + 1 )
přírodní korek
Sedlo navijáku DPS
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 11 ft (3,3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 315 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,72 m |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





