Popis
Prvotřídní pruty na feeder od značky Tica.
Unikátní feederové speciály určený zejména pro náročné rybáře, na závodní lov, feederovou ligu ale i na běžné chytání.Špičkový 30-tunový karbon zaručuje vysokou kvalitu prutu a řadí ho do vysoké řady feederových udic.Elegantně upravený matně šedý blank prutu mu dodává vizuální přitažlivost ve srovnání s ostatními pruty.Tica Feeder Mentor je osazen kvalitními KWAG vodícími očky.Očka jsou dostatečně velké – i na špičkách, takže umožňují lovci dosáhnout daleké hody.Speciálně tvarované koncové očka na špičkách zabraňují omotání vlasce a jejich následnému zlomení při nahazování.Akce prutu je spíše tvrdší – vhodná i na lov s těžšími krmítky na velké vzdálenosti nebo na tažných řekách. Prut je zkonstruován z 3 dílů + 3 feedrové špičky.Dělená ručka s vyfrézovanými názvem na koncovce je tvarovaná pro pohodlné držení a manipulaci při nahazování a zdolávání. Vyrábí se ve 3 délkách 300, 330 a 360 cm.
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 200 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,07 m |
| Výrobce | TICA |
| Zátěž | 120 g |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





