Popis
Základní produktová řada přívlačových prutů se silným blankem z kompozitu XT30 a příměsi skelných vláken.
Prut v ideální sestavě s navijákem 19FX je vhodný pro univerzální rybolov i nahazování a je dobrou volbou pro začínající rybáře.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 226 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transportní délka | 140 cm |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SHIMANO |
| Zátěž | 40 g |
Parametry





