Popis
Miracle Feeder je prut určený nejen pro začínající rybáře, ale uspokojí i požadavky mírně pokročilých uživatelů.
Blank prutu je vyroben z karbonu IM8, což zaručuje příjemně nízkou hmotnost při zachování pevnosti a dobré akce. Miracle Feeder má příjemnou rukojeť kombinovanou z korku a duplonu. Pokud hledáte nejlepší poměr ceny a kvality, tento prut je určený právě pro vás.
Technická specifikace:
Délka: 3,60 m
Vrhací zátěž: 90 g
Počet dílů: 3+3 špičky
Transportní délka: 127 cm
Počet oček: 12
Hmotnost: 256g
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 256 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 12 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Výrobce | ZFISH |
| Zátěž | 90 g |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





