Popis
Kennet je třídílný feederový prut, který vás na první pohled upoutá svým moderním modro-bílým designem.
Kvalitní karbonový blank zdobí čistě vyvázaná Alconite očka. Prut má elegantní rukojeť kombinovanou zduplonu a korku. Akce prutu je Mid tip, takže v pohodě nahodíte 70g krmítko, ale zároveň si užijete souboj i s malou rybou. Kvalita prutu vysoce převyšuje jeho cenu a hravě splní nároky i těch náročnějších rybářů. Prut je k dostání ve dvou gramážích 20-80g a 30-100g. Součástí balení jsou 3 feederové špičky (light, medium, heavy).
Technická specifikace:
Délka: 3,60 m
Vrhací zátěž: 20-80 g
Počet dílů: 3 + 3 špičky
Transportní délka: 109 cm
Počet oček: 13
Hmotnost: 220 g
Průměr blanku nad sedlem navijáků: 12 mm
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 220 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 13 |
| Transp. délka | 1,09 m |
| Výrobce | ZFISH |
| Zátěž | 80 g |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





