Popis
Novinkou pro letošní rok je Sellior Nevada. Tento prut je velice univerzální a lze ho použít na většinu rybářských technik (položená, přívlač, plavaná).
Blank tvoří modulovaný karbon IM7, který je osazen lehkostními SIC očky. Rukojeť tvoří korek a standartní sedlo navijáku. Prut je nabízen ve třech délkách (2,4; 2,7; 3,0m) a vrhácí zátěži 50-100g. Akce prutu je parabolická a umožňuje výbornou kontrolu nad rybou během zdolávání.
Parametry:
Délka 3,0m
Vrhací zátěž 50-100g
Počet dílů 2
Počet oček 6
Transportní délka 154cm
Hmotnost 210g
| Délka | 3 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina, Plavaná, Přívlač |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,54 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | SELLIOR |
| Zátěž | 100 g |
Parametry





