Popis
Skvělý set obsahuje dva kvalitní kaprové pruty za skvělou cenu. Součástí setu jsou dvě cívky vlasce Saenger.
Set obsahuje: 2ks prutů + 2ks vlasce
Kaprový prut Anaconda Magist 50
Kaprový prut Magist 50 je dokonalým společníkem při lovu kaprů. Vysoce modulovaný, kvalitní, uhlíkový blank blank doplněný černým lakem, tenkými SIC očky a DPS sedlem navijáku dodávají tomuto prutu elegantní vzhled. Díky prvnímu očku o velikosti 50 mm se sním perfektně nahazuje i na větší vzdálenosti. Má silnou páteř a bez problémů zvládne i souboj svelkými kapry. Má dokonalý poměr cena – výkon.
kvalitní uhlíkový blank
elegantní černý vzhled
kvalitní tenká SIC očka 5 + 1
první očko 50 mm
sedlo navijáku Anaconda DPS
ergonomická rukojeť z materiálu EVA
Vlasec Saenger … 2 ks
Kvalizní vlasec Saenger. Barvy nebyly vybrány náhodně, ale díky nesčetným zkouškám a dlouhodobému testování. Všechny vlasce jsou odolné UV záření, odolné proti mořské vodě a odolné proti oděru. Mají vysokou pevnost a tažnost. Má zvýšenou odolnost proti oděru a je extrémně měkký.
Délka – 500 m
Barva – Hnědá
Průměr – 0,30 mm
Nosnost – 8,05 kg
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 325 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





