Popis
Detailní popis produktu
Vzduchovka s polymerovou pažbou a gumovou botkou vráži 4,5mm pro rekreační střelbu olověnými diabolkami.
- světlovodná mířidla Tru-Glo
- široký výběr použitelné munice
- polymerová pažba s vloženými gumovými ploškami pro jistější úchop
- vyvýšená 11 mm pro případnou montáž optiky
- stavitelná mířidla
- pojistka proti nechtěnému výstřelu
- gumová patka na konci pažby dobře tlumí zpětné rázy zbraně
Obsah balení:
- Vzduchová puška Gamo Shadow DX 4,5 mm
- návod
- záruční list
Přidáním zboží do košíku prohlašujete, že jste osoba starší 18 let !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchovky dlouhé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Systém pohonu: | pružina |
| Ráže: | 4,5 mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Úsťová rychlost: | 250 m/s |
| Pojistka: | ano |
| Celková délka: | 1110 mm |
| Délka hlavně: | 440 mm |
| Hmotnost: | 3100 g |
| Materiál pažby: | plast |
| Montážní lišta: | 11 mm |





