Popis
Detailní popis produktu
Vzduchová CO2 pistole – kvalitní replika CZ 75D Compact bicolor se všemi detaily, včetně funkční pojistky proti nechtěnému výstřelu.
- zbraň je vyráběna na základě zakoupené licence ČZ Uherský Brod – značky a loga
- tvarově nejvěrnější kopie reálného modelu CZ 75 D Compact
- leštěný kovový závěr- super vzhled
- systém Double Action/Single Action
- pohyblivý závěr zbraně je možné ovládat pouze manuálně, nemá systém Blow Back
- pistole je určena pouze na ocelové BB 4,5 mm broky
Technické parametry:
| Typ mechanismu: | CO2plyn |
| Kalibr: | 4,5 mm |
| Energie: | 2,3 – 2,7 J |
| Úsťová rychlost: | 130 m/s |
| Střelivo: | ocelové BB 4,5 mm broky |
| Kapacita zásobníku: | 17 |
| Celková délka: | 18,5 cm |
| Hmotnost: | 662 g |
Obsah balení:
- Vzduchová pistoleCZ 75D Compact bicolor
- 1 x zásobník
- návod
- záruční list
Přidáním zboží do košíku prohlašujete, že jste osoba starší 18 let !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové CO2 pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |





