Popis
Spolehlivý, sumcový prut vyrobený z kvalitních komponentů.
Uhlíkový blank doplněný kvalitními očky a ergonomicky tvarovanou rukojeť zmateriálu EVA, společně se sedlem navijáku Fuji DPSH dělají ztohoto prutu dokonalého společníka při lovu sumců. Bez problému zvládne i souboj stěmi největšími soupeři.
robustní uhlíkový polotovar
ergonomicky tvarovaná rukojeť EVA
sedlo navijáku Fuji DPSH
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 440 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 600 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





